Eski Başkan Eski Başkanlarımız

Eski Başkanlarımız

 

 


Muzaffer DOĞAN
10.02.2003-14.09.2011

  
Cevdet CENGİZ
26.10.1999-10.03.2003

saim erdem

Saim ERDEM (Başkan V.)
04.09.1997-26.10.1999


Ali RIZA SATICI
20.041994-16.04.1996

 
Cemal ŞEKER
11.02.1992-20.04.1994 16.04.1996-01.09.1997

 

İrfan BERKER
20.12.1990-25.05.1992

Celal URAL
30.12.1985-20.12.1990

Adnan ERCENK
18.10.1982-30.12.1985

 

Mahmut ONAT
25.10.1980-02.04.1981

 

Cemal KAHRAMAN
02.04.1981-18.10.1982

Mahmut ONAT
25.10.1980-02.04.1981

Necip G. KISAPARMAK
28.12.1979-25.10.1980

 






Saim AÇIKGÖZ
29.06.1979-01.12.1979

A.Maruf BUZCUGİL
27.11.1974-28.04.1975 19.01.1978-27.06.1979

Bedrettin ALOGAN
07.05.1975-23.12.1977


Cevat TİNİÇ
14.01.1972-16.09.1974


Ali ÖLMEZOĞLU
31.12.1965-14.01.1972


Ekrem ÜÇYİĞİT
07.12.1963-30.12.1965



İsmail Hakkı ULUDAĞ
26.03.1962-24.09.1963


Osman HORASANLI
23.11.1953-25.10.1961



İrfan ALICIOĞLU
08.12.1950-15.11.1953

Ekrem SARAÇ
17.10.1946-07.12.1950


Nihat Adil ERKMEN
06.05.1946-26.09.1946


Besim KADIRGAN
09.06.1942-06.05.1946


Cevat DURSUNOĞLU
13.03.1935-31.05.1942


Avni BAŞMAN
10.12.1933-01.03.1935


Rıdvan Nafiz EDGÜER
09.03.1924-01.11.1926
14.09.1933-09.12.1933



Abdülfeyyaz M.Tevfik
01.10.1923-09.03.1924

 
 Yayın:19.06.2012 - Güncelleme:04.12.2013 - 11:59 - Görüntülenme:5132